30 років без води або Африка по-дніпропетровськи

21 октября 2015 | 15:49

Близько тридцяти років люди з села Волоське були змушені  черпати воду з Дніпра та відрами її носити додому.  Причиною цьому є відсутність водопроводу. Куди тільки не зверталися селяни з проханням  допомогти, однак  почули їх у Дніпропетровській облдержадміністрації.

На прохання однієї з жительок села Волоське Дніпропетровська облдержадміністрація  розпочала будівництво водонапірної башти та водоводу. Зараз будівництво у самому розпалі.

«Роботи на даний момент знаходяться у 99% готовності. Залишилося лише підключити людей до магістралі. Протягом 2-3 тижнів плануємо повністю здати об’єкт», - звітує представник будівельної організації Євген Голобородько.

З 1987-го люди страждали без води. Вони кажуть, що зверталися до всіх, хто тільки мав їм допомогти, та перед ними всюди зачиняли двері. Вже й зневірилися у тому,  що у селі з’явиться вода.

«Це одне  з тих будівництв, яке голова Дніпропетровської ОДА взяв під особистий контроль. Ми проводимо будівництво водопроводів не лише у с. Волоське. У цьому році ми відкриваємо їх 7», - інформує заступник директора департаменту  житлово-комунального господарства та будівництва Василь Разводов.

Саме за зверненням  86-річної Тамари Іванівни  у селі з’явився водопровід. До цього старенька була змушена, як й інші жителі Волоського  носити воду з Дніпра та мити посуд у тазику. Зараз вона натішитися не може тим, що вода сама ллється з крану.

До нового водоводу вже підключилися понад 30 будинків. До середини грудня влада області планує відкрити ще 4 водопроводи. У наступному році – 15. Оскільки, ще 60 тисяч мешканців області сьогодні живуть без води – голова ОДА поставив завдання за 2 роки централізовано забезпечити всю Дніпропетровщину чистою водою – наголосили комунальники.

Мы в соцсетях