Борис Філатов привітав ветеранів з 71-ї річницею визволення України від фашистських загарбників

23 октября 2015 | 20:28

З нагоди 72-ї річниці визволення Дніпропетровська та 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників керівництво Дніпропетровська зустрілося з героями тодішніх подій. З нагоди цих пам’ятних дат близько 900 визволителів та інвалідів війни отримають матеріальну допомогу у розмірі 700 гривень. Усього в Дніпропетровську мешкають більше 29 тисяч ветеранів війни, серед яких 43 визволяли наше місто.

Святковий концерт  зібрав чимало  пенсіонерів, серед них - ветерани та діти війни.  Військові пісні, що лунали зі сцени нагадали їм про найяскравіші спогади того часу. Ольга Іванівна як зараз пам*ятає день визволення Дніпропетровська, їй тоді було 13. Вона гуляла разом зі своїми сестрами у лісі, коли налетіли ворожі літаки.

«Була сестра менша зі мною. Там стріляють і літаки на нас летять. Кулі падають біля нас. Так з іншою сестрою ми взяли меншу під руки і тягли у безпечне місце. Всі коліна поцарапали. З ноги у неї йшла кров, а ми плакали», - пригадує  пенсіонерка Ольга Нестеренко.

А дехто з пенсіонерів тоді був ще зовсім маленьким, тож  пам’ятає  війну лише фрагментами.

«І вогники. Це була «Катюша». Напевно з машини хтось вискочив, і притиснув мене до землі. А потім відправив мене назад до підвалу. Солдат подарував мені на згадку саперну лопатку», - говорить пенсіонерка Лілія Карнаух.

Команда  «Укропа» організувала цей концерт, адже вважає, що забувати про таку історичну подію та внесок ветеранів у неї нові покоління просто не мають права – стверджує заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії «Укроп» Анастасія Сатроскольцева.

«Дякуємо вам за те, що у післявоєнні роки розвивали місто та примножували його здобутки. Щиро дякуємо вам від лиця усіх поколінь. Ваш подвиг дійсно буде прославлений у віках», - говорить заступник голови Дніпропетровської обласної організації партії «Укроп» Анастасія Староскольцева.

Літні люди були дуже зворушені такими словами. Тим більше, що у країну знову прийшла війна, і тепер обороняти Батьківщину доводиться їх внукам, синам.  Наприклад, два члени родини Ніни Антонівни вже готуються до служби в АТО.

«Восени мають забрати. Вже один пройшов комісію. Я звісно дуже засмучена, і довго плакала, коли дізналась про це. Але сподіваюся ,що все буде добре», - каже Ніна Посурулова.

На концерті присутній і лідер партії «Укроп» - Борис Філатов. Цей день також має велике значення для нього, адже під час війни безвісти зник його дідусь. Саме тому,  під час початку дій на Сході України, він у складі команди Коломойського робив все, аби лише війна не дійшла до нашого міста.

«Кожного дня я зустрічаюся з людьми і розумію ту колосальну людську трагедію, коли ви люди, що вже пережили одну війну, пережили її знову. Та я дуже щасливий, що ми зробили все для того аби ця нечисть знову не прийшла у наш рідний Дніпропетровськ», - говорить лідер ПП «Українське об’єднання патріотів -Укроп» Борис Філатов.

Всього цей концерт  зібрав близько 200 пенсіонерів з усіх районів Дніпропетровська. Крім того, на заході  працювало фотоательє, і всі бажаючі могли сфотографуватися  у ретро-стилі. Та й без подарунків ніхто не залишився. Пенсіонери йшли додому задоволені, адже знають, що за потреби місто буде кому боронити, так як це колись зробили вони.

Мы в соцсетях