У Дніпропетровську однодумці «Оппоблоку» та Блоку Петра Порошенка «Солідарність» затягують підрахунок голосів

27 октября 2015 | 15:43

У Дніпропетровську однодумці «Оппоблоку» та Блоку Петра Порошенка «Солідарність» затягують підрахунок голосів, щоб фальсифікувати результати виборів – зазначив народний депутат України Андрій Денисенко, який стежить за ходом підрахунку голосів в міській ТВК.

У будівлі облради, куди всупереч багаторічній традиції та здоровому глузду була перенесена міська ТВК, величезна черга. Це представники районних комісій намагаються передати протоколи. У нелюдських умовах, без можливості присісти та відпочити люди простоюють годинами. Дехто взагалі втрачає свідомість від втоми та духоти.  Народний депутат України Андрій Денисенко впевнений - це технологія маніпуляції та умисного затягування часу.

«Як тільки з дільниць почали надходити відомості про переможні результати Бориса Філатова, відразу ж  керівництво міської територіальної виборчої комісії почало зволікати та уповільнювати підрахунок голосів. В наслідок чого виникла величезна жива черга»,  - говорить народний депутат України Андрій Денисенко.

Ситуація із затягуванням підрахунку голосів на тих виборчих комісіях, де більшістю представлені «Оппоблок» та Блок Петра Порошенка, представлена не тільки в Дніпропетровську, а й по всій Україні – зазначив народний депутат України Володимир Парасюк, який стежить за прозорістю підрахунку голосів у Жовтневій ТВК. Також нардеп спрогнозував, що у другому турі мерських перегонів у Дніпропетровську будуть застосовуватися різні механізми фальсифікацій виборів з боку «Опозиційного блоку» Вілкула.

«Ми знаємо, що ця людина по правилам ніколи не жила. Й зробить все, щоб залишити вплив на це місто. У другому турі вже буде дуже весело в місті», - каже народний депутат України Володимир Парасюк.

Наразі о крім паніки та ґвалту, що обумовлені живою чергою складних порушень не виявлено.

«Були дрібні помилки – члени комісій не знали, куди записувати 1-2 бюлетені, які були винесені з виборчої дільниці. Таких було близько 10 бюлетенів», - інформує член Дніпропетровської міської виборчої комісії Андрій Гусак.

Тож загалом Дніпропетровській міській виборчій комісії довелося опрацювати 429 протоколів по виборах до Дніпропетровської обласної ради. На сторінці КВУ у Facebook кажуть, що 80% дільничних комісій Дніпропетровська відправлено на уточнення протоколів, та комісія таку інформацію заперечує.

 

Мы в соцсетях