Сьогодні святкуємо 71 річницю визволення України від фашистських загарбників

28 октября 2015 | 16:56

З нагоди 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників в Дніпропетровську відбулося покладання квітів шани та пам'яті до монумента „Вічної Слави”. В урочистій церемонії взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники міста та жителі Дніпропетровська.

Сьогоднішній день у Дніпропетровську розпочався хвилиною мовчання в знак пам’яті та шани всіх героїв Великої Світової війни. Не обійшлося й без урочистого  традиційного покладання квітів до пам’ятника Слави. Юрій Андрійович  спостерігає за дійством зі сльозами на очах. Йому було 9-ть років, коли війна прийшла на наші землі. Цей день чоловік добре пам’ятає. Каже, нікому, навіть запеклому ворогу, не побажав би того, що довелося пережити їм в ті далекі 40-ві.

«Война была очень тяжёлая и сложная, но наш народ защитил и восстановил жизнь на этой земле», - говорить мешканець міста Юрій Андрійович.

Ось на цій фотокартці Володимиру Івановичу 15-ть років. Саме стільки було чоловіку, коли закінчилася війна. Вона змусила його подорослішати – зізнається чоловік.

«Война - это не детское дело, это сироты, горе, голод, страх и нищета. Мы должны помнить и передавать людям, то что мы видели и перенесли и не желать этого никому», - пригадує мешканець міста Володимир Грибовський.

Благо, що молоде  покоління теж добре розуміє всю суть та цінність сьогоднішнього свята. Михайло переконаний, важливо не лише знати історію, а й шанувати людей, які її творили.

«Мы всегда должны помнить подвиги наших дедов и прадедов. Что именно они дали нам жизнь», - каже студент Михайло Арсеній.

Депутати ж в свою чергу зазначили – вони теж добре пам’ятають та цінять подвиг цих людей й намагаються їм віддячити чим можуть.

«Нещодавно була надана офіційна інформація щодо забезпечення ветеранів медичним обслуговуванням. В цьому році понад 1,5 тисячі ветеранів оздоровилися в санаторіях», - інформує депутат дніпропетровської облради Гліб Пригунов.

Загалом  у Дніпропетровську мешкають більше 29 тисяч  осіб, які мають статус «ветеран війни». Тож нам є про кого пам’ятати та піклуватися.

Мы в соцсетях