Дніпропетровські спортсмени вибороли 18 призових місць на всеукраїнських змаганнях з кікбоксингу

28 октября 2015 | 17:06

Дніпропетровські кікбоксери посіли друге командне місце на всеукраїнському чемпіонаті, що нещодавно пройшов у Харкові. Нам вдалося особисто зустрітися з переможцями та подивитися їхнє тренування.

9 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі привезла дніпропетровська команда з 11 спортсменів.

«Було не складно. Треба було зібратися – і все», - говорить двократна чемпіонка України Дарина Ларіна.

Дарина – одна з наймолодших вихованок спортивного клубу, на змаганнях посіла перше місце. Наполегливості дівчинці не займати, адже навіть через нещодавню травму руки не залишила тренування.

«На руки не тренувалися, більше на ноги. На руку не тренувалися, бо тато дуже переживав», - розповідає двократна чемпіонка України Дарина Ларіна.

Тренери кажуть, багато призових місць посіли дебютанти змагань. Одна з них, Ангеліна, тренується лише 5 місяців, та завдяки своїй наполегливості вже стала двократною чемпіонкою України.

«Звісно, хвилювалася, це були мої перші змагання, було дуже страшно. Але мене підтримали, казали, що все добре. Тому я повірила в себе і просто… пішла», -  ділиться двократна чемпіонка України Ангеліна Батура.

Медалі – результат щоденних тренувань. Тренери зізнаються, саме такий режим і виховує чемпіонів. Всеукраїнські змагання тому підтвердження. Та навіть там, кажуть, було нелегко.
 

«Складно. Дуже велика кількість учасників. Психологічно складно. Не фізично. Фізично вся команда була чудово підготовлена. А от психологічно, коли приїжджає вся Україна – складно», - говорить  тренер Владислав Лядський.

Дніпропетровськ був представлений трьома командами, у той час як лідер змагань – Харків – тридцять вісьмома. Та тренери сподіваються, перемоги на чемпіонатах допоможуть залучити до цього виду спорту більше людей.

«Він поїхав на чемпіонат України, став чемпіоном – ми сподіваємося, що інші діти на них подивляться і також підтягнуться», - додає тренер Микола Овчаренко.

Призові місця – не привід розслаблятися. Адже попереду у спортсменів – Європейські та світові чемпіонати, підготовку до яких вже розпочато.

 

Мы в соцсетях