Перерахунок голосів від партії «Самопоміч»

28 октября 2015 | 17:16

Дніпропетровськ майже лідирує за кількістю порушень на цьогорічних місцевих виборах. Скарги щодо неправильності дій комісій надходять і до сьогодні. Одна з таких проблем розглядалась і вчора на засіданні комісії ДВК номер 121357. Наглядач на виборах від політичної партії «Самопоміч» вимагав перерахунку голосів на цій дільниці, оскільки  стверджував про порушення закону на виборах.

Одна з дільниць виборчої комісії у Дніпропетровську влаштувала засідання по розгляду всіх скарг наглядачів. Причина – хочуть перерахувати голоси виборців за партію «Самопоміч». За словами спостерігачів, ця політсила набрала підозріло велику кількість голосів на цьому окрузі. Натомість представники партії запевняють – все законно. Це сама комісія порушує закон.

«Вони повинні були вручну і вголос перераховувати  пусті бюлетені. Я зробив їм зауваження, але вони відреагували не зовсім адекватно, та все ж почали робити правильно. Через годину їм набридло це робити і вони одноголосно проголосували, що б швидко провернути цю процедуру. Після цього мене видалили з дільниці», - говорить спостерігач на місцевих виборах від політичної партії «Самопоміч»  Олег Гончаревич. 

За словами цього спостерігача, він намагався слідувати усім нормам закону, та вся комісія хотіла скоріше потрапити додому і швидко завершила підрахунок лише основних бюлетенів. Невикористані перераховувати вони не захотіли. До того ж виявилось, що на дільницю після закриття  прийшов один із кандидатів.

«За наполяганням іншого кандидата, не буду говорити кого, мене міліція вивела. Цей кандидат сам зайшов на виборчу дільницю, після того, як закрилося голосування і про щось говорили з міліцією. На якій підставі мене затримали - не сказали», - каже спостерігач на місцевих виборах від політичної партії «Самопоміч»  Олег Гончаревич. 

У нас є кадри підрахунку голосів, котрі надав постраждалий спостерігач під партії «Самопоміч», на яких видно, комісія голосує проти перерахунку пустих бюлетенів.

Та все ж після багатогодинних зборів дільничної виборчої комісії номер 121357  було вирішено – перерахувати  всі бюлетені.  

Мы в соцсетях