У Дніпропетровську поховали бійців Батальйону Дніпро1

29 октября 2015 | 11:57

В’ячеслав Макаренко та Богдан Жайворонок – сам так звали цих хлопців, хоробрих та відважних бійців Батальйону Дніпро1.  Загинули вони під час подій в Іловайську, ще рік тому. Тоді й поховали бійців в Запоріжжі. Та згодом було вирішено переховати у Дніпропетровську, на малій батьківщині.

Катерина не приховує сліз. Дівчина  прийшла сюди, щоб попрощатися з братом. При виході із зеленого коридору ворожа сторона розстріляла колону в якій знаходився й В’ячеслав. Що брата вже не має поручь  Катя й досі  не може збагнути.

«Прекрасный был человек, золотой человек. Для меня он был великим человеком», - говорить сестра загиблого Катерина Макаренко.

Тужать за загиблими й бійці-побратими. Це були хороші люди, кажуть хлопці, один працював вчителем, інший займався власним бізнесом, обидва мали багато цілей та планів на майбутнє. Та найприкріше те, що  були вони  молодими й ще навіть не розпочали жити.

«Они же сейчас должны были поднимать страну, строить ее. Растить и воспитывать детей», - каже заступник командира роти полка Дніпро -1 Євгеній Кравченко.

Миру на Сході України  офіційно оголошений. Тож  маємо надію, що це було останнє захоронення молодих бійців на наших.

«Головне щоб більше не було ніяких втрат, щоб всі проблеми які виникають вирішувати мирним шляхом. Щоб прийшов мир нарешті», - говорить протоієрей Дмитро Поворотній.

 

Мы в соцсетях