В ДК «Лоц-Камянка» гучно та весело, це майбутні зірки відшліфовують свій талант

30 октября 2015 | 14:23

Такі маленькі а вже артисти. В ДК «Лоц-Камянка» гучно та весело, це майбутні зірки відшліфовують свій талант. Творчим молодіжним колективам Дніпропетровська привід не потрібний, ось так вони можуть зібратися в будь-яку хвили в цьому залі, просто для того, щоб порадувати один одного для глядачів своїми новими номерами. Настуся в творчості лише рік. Та дівчинка щиро зізнається ні на хвилинку не шкодує, що розпочала цим займатися, адже…

«Мы танцуем поем и у нас веселая жизнь», - каже школярка Анастасія.

 А от Юлі танці взагалі допомогли побороти чи мало комплексів, а головне  повірити в себе.

«Я сначала очень боялась и танцевала в последних рядах, а потом страх ушел и я начала выходить в первые линейки», - розповідає  школярка Юля.

Є поміж цих маленьких талантів й справжні зірки. Наприклад, Катя приймала участь в шоу «Маленькі гіганти». Такий досвід є цінним для будь-якого починаючого артиста – по дорослому розмірковує дівчинка. 

«В контакте мне написала одна с кастинг-редакторов шоу «Маленькие гиганты». Мы поехали на пред кастинг, где меня отобрали в участники», - говорить школярка Катерина.

А ось це так хвацько витанцьовує Сашко – тренер студії  Грасс Хопперс.  Каже просто не може втриматися на місті, коли чує ритмічну музику, тому майже завжди виступає разом з своїми учнями. Й сам розімнуся, й приклад хороший молодому поколінню подам – каже чоловік.

«Мы всегда любим выступать и дарить хорошее настроение людям. И любим этот дворец в котором сей час находимся. Мы всегда готовы танцевать для людей, для удовольствия», - розповідає  тренер студії «GRASS HOPPERS» Олександр.

Прийшла підтримати молоді таланти й Анастасія Староскольцева. Нехтувати дітьми ми не маємо жодного права, адже діти це наше  майбутнє, це наше все – зазначила Анастасія.

«Очень важно, чтобы мы сегодня детей отрывали от компьютеров и телевизоров, чтобы у них было гармоничное развитие. Потому что то что они сегодня делают, развивает в них дух лидерства и это помогает добиваться им всех жизненных целей», - говорить заступник керівника Дніпропетровської обласної організації партії «Укроп» Анастасія Староскольцева.

Тож Дніпропетровськ багатий на молоді та квітучу таланти. Головне, щоб цим талантам  було де рости та розвиватися – додають вихователі.

Мы в соцсетях