Антивандальні кришки для люків забезпечать спокійне пересування мешканців міста

2 ноября 2015 | 16:42

Відкриті люки взимку складають ще більшу небезпеку. Комунальні підприємства в посиленому режимі займаються їхнім закриттям та заміною, де необхідно.

За останні роки у Дніпропетровську стали частіше красти кришки з каналізаційних люків. Це не тільки негативно впливає на міський бюджет, адже купівля та монтаж люків – справа не з дешевих, але й може стати причиною травматизму.

Ми опитали людей на вулиці і почули наступне:

  • Постраждати може кожен з нас
  • Небезпека отримати травму. Дитина може впасти. І таке інше..
  • Сама бачила, коли була сильна злива, жінка пройшла над відкритим люком, який залило водою, і її просто на очах не стало. Це жахливо.
  • В мене маленька дитина, яка не дивиться під ноги. Тому я вважаю, це дуже і дуже небезпечно.

З відкритими люками містяни стикаються дуже часто, проте, кажуть, у відповідні органи з цією проблемою не зверталися. Та комунальники пильнують стан люків. Кажуть, почали встановлювати по місту спеціальні кришки, антивандальні. За їх словами, такі кришки мають численні переваги.

«В півтора-два рази дешевші за чавунні аналоги, виготовлюються з матеріалів, що не приймають на пунктах вторинної здачі сировини, набагато легші за металеві, що полегшує їх використання», -  говорить старший майстер КП «Гідроспоруди» Дмитро Стороженко.

Такі кришки  на люки вже були встановлені на найпроблемніших ділянках міста, таких як Донецьке та Запорізьке шосе, проспект Миру та Краснозаводська вулиця. До зими комунальники сподіваються встановити якомога більше кришок, бо морози значно ускладнюють роботи. Окрім того, заметені снігом вони становлять ще більшу небезпеку.

Мы в соцсетях